ADSL اینترنت چرسرعت

راهنمای انتخاب سرویس ADSL

 • چه سرعتی برای شما مناسب است؟
  سرعت يكی از مسائل بسيار مهم در هنگام درخواست سرويس اينترنت پرسرعت يا همان ADSL است. به طور كلی يك خط 128 كيلوبیت جوابگوی بخش عمده‌ای از نيازهای روزمره شما در منزل است. به همين دليل به شما توصيه می‌كنيم تا برای جلوگيری از هدر رفتن پول و وقت‌تان به سراغ سرويس‌های ديگر نرويد. اين سرويس با سرعت دانلود متوسط تقریبی 14 كيلوبايت در ثانيه به شما اجازه می‌دهد كه ضمن مرور تمامی صفحات به راحتی فايل‌های مورد نظر خود را دانلود نموده و يا حتی تماشا كنيد. در واقع خيلی از سايت‌های ارائه كننده سرويس می‌توانند با 128 همراه شوند. جالب است بدانيد بسياری از سايت‌های اينترنتی خود را با چنين سرعتی سازگار نموده‌اند. جستجوی مقالات و مطالب علمی، ثبت‌نام كنكور و يا كارت سوخت و تمامی موارد مشابه با اين سرعت ميسر است. شايد توصيه ما به 80% كاربران اينترنت همين سرعت باشد. برای افرادي كه بيش از يك كامپيوتر در اختيار دارند توصيه ما خط 256 است. سرعت 256 به شما كمك می‌كند تا اينترنت را بين چند كامپيوتر به اشتراك بگذاريد به گونه‌ای كه مثلا سه كامپيوتر بتوانند به صورت همزمان با سرعت مناسب به اينترنت متصل شوند. همچنين ما به كاربرانی كه محدوديتی برای هزينه اينترنت خود ندارد اين سرويس را توصيه می‌كنيم. وقفه در نمايش فيلم‌ها كمتر و سرعت دانلود شما بين 25 تا 30 كيلو بايت خواهد بود كه اين عدد بين 8 تا 20 برابر سرعت خطوط معمولی است.
 • چه حجم ماهانه‌ای برای دانلود كافی است؟
  يكی از مهم‌ترين ويژگی‌های يك سرويس مناسب ميزان ترافيک يا حجم آن است. در واقع حجم مشخص می‌كند كه شما به چه ميزان می‌توانيد از اينترنت استفاده نماييد. در ايران كاربران تمايل دارند تا حجم بالايی برای استفاده از اينترنت در اختيار داشته‌باشند. در حالی كه اين امر به هيچ وجه صحيح نيست و تنها باعث اتلاف بودجه ايشان برای استفاده از شبكه می‌شود و البته متاسفانه تبدیل به یک حربه تبلیغاتی در بعضی شرکتها برای کسب سود بیشتر شده است! به عنوان مثال يك كاربر معمولی اينترنت كه به صورت روزانه به چك كردن ايميل خود می‌پردازد و گهگاه جستجويی بر روی اينترنت انجام می‌دهد و حتی هفته‌ای يكی دو فايل صوتی هم دانلود می‌كند می‌تواند با يك گيگابايت در ماه كار خود را به سرانجام برساند. بر اساس استانداردهای جهانی برای كاربران عادي ، ماهيانه اينترنت با حجم 2 گيگابايت كافی است. شما با اين حجم می‌توانيد به تمامی سرويس‌های مورد نظر خود دسترسی داشته باشيد و حتی حجم زيادی فايل دانلود نماييد. يكی از اشتباهات كاربران ما اين است كه با اينترنت فيلم دانلود می‌كنند. اين امر باعث می‌شود كه شما حدود 10هزارتومان برای ديدن يك فيلم پرداخت كنيد كه از بليط سينما نيز گران‌تر است. مهران نت به منظور رفاه حال مشتريان به ايشان اين امكان را داده‌است تا بتوانند به جای دانلود فايل‌های سنگين از اكانت شخصی خود، آن‌ها را به صورت شخصی سفارش داده و بر روی DVD دريافت نمايند. در واقع شما به جای درخواست سرويس‌هايی با مصرف بالا می‌توانيد فايل‌های حجيم خود را با پرداخت نصف مبلغ و يا حتی كمتر دريافت نماييد. به كاربرانی كه مصرف بيشتر و طولانی‌تر از 8 ساعت در روز را دارا می‌باشند سرويس 3 گيگابايت را توصيه می‌كنيم. اگر قصد داريد اينترنت را برای چند كامپيوتر استفاده كنيد احتمالا به سرويس‌های 4 تا 5 گيگابايت نياز خواهيد داشت. ساير سرويس‌ها نيز بر اساس تمايل شما قابل تعريف است.

 • آیا اجبار در خرید مودم از مهران نت است؟
  در شبكه مهران نت شما در انتخاب مودم آزاد هستيد. می‌توانيد خودتان مودم را خريداری كنيد و يا به ما سفارش بدهيد. سه مدل مودم برای شما فراهم كرده‌ايم كه يكی از معتبرترين نمونه‌ها در بازار است و با تجهيزات ما بسيار سازگار عمل می‌كند. خرابی اين مودم بسيار اندكی است به گونه‌ای كه در طی دو سال گذشته تنها چند مورد نقص جزئی در آن گزارش شده‌است كه با گارانتی تعويض بلافاصله يك مودم نو به مشتری تحويل گرديده‌است. اگر تنها برای يك كامپيوتر اينترنت می‌گيريد يك مودم يك پورت، برای چند كامپيوتر مودم چهار پورت و برای استفاده لپ‌تاپ و ساير تجهيزات بی‌سيم از مودم‌های مربوطه استفاده كنيد. شما می‌توانيد مودم را خودتان نيز از بازار تهيه كنيد و هيچ اجباری برای خريد مودم از ما نداريد.
 • چه خدماتی بر بستر سرويس اینترنت پرسرعت ADSL ارائه می شود؟
  علاوه بر سرويس های عادی به درخواست کنندگان سرویسهای خاص، امكانات ويژه اي ارائه می‌شود.
 • آيا می توان سرويس اینترنت پرسرعت را پس داد؟
  بله. هرچند از دست دادن يك مشتري خوب برای ما سخت است اما شما می‌توانيد با نگارش يك درخواست مكتوب، با راهنمایی همکاران ما به سادگی سرويس خود را پس بدهيد. مهران نت تمامی مراحل تخليه پورت را برای شما انجام می دهد.

ADSL اینترنت چرسرعت

اینترنت DialUp
شرکت مهران‌نت نماینده شرکت پیشگامان‌توسعه‌ارتباطات دارای مجوز ندا (PAP) به شماره پروانه ۱۶۷۲۷/۱۳/۳۱۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در سطح شهرستان لنگرود
شماره تلفن دفتر مرکزی شرکت پیشگامان ۲۳۵۴۵-۰۲۱ يا ۸۲۶۱۶۶۶-۰۳۵۱
سايت شرکت پيشگامان : www.pte.ir

پرسش و پاسخهای معمول

ADSL اینترنت چرا سرعت
در اين بخش، پرسش و پاسخ‌هاي عمومي درباره‌ي خدمات اينترنت پرسرعت ADSL مهران نت مطرح شده است كه مي‌تواند پاسخ‌گوي بخشي از نكات مطرح در ذهن شما باشد. براي مشاهده‌ي پرسش و پاسخ‌ها، اين جا كليك كنيد.
اگر پرسش ديگري براي شما مطرح است كه پاسخ آن را در بخش پرسش و پاسخ نيافتيد، كافي‌ست پرسش خود را از طريق كليك كردن بر اين جا، ارسال فرماييد تا پاسخ‌ آن را به زودي براي شما ارسال كنيم.

راهنماي عيب‌يابي

اگر به هر دليل نتوانستيد با استفاده از اشتراك اينترنت پرسرعت ADSL خود به شبكه‌ي جهاني اينترنت متصل شويد، توصيه مي‌كنيم ابتدا به بخش پرسش و پاسخ‌ استفاده از خدمات اينترنت پرسرعت مراجعه فرماييد. راهنماي عيب‌يابي در استفاده از خدمات اينترنت مهران‌نت نيز در دسترس است. بي‌گمان از اين طريق، به بخش عمده‌اي از راهنمايي‌هاي مورد نياز براي استفاده از خدمات اينترنت پرسرعت ADSL  دسترسي خواهيد يافت. چنانچه با مشكلي رو به رو گشته‌ايد كه پاسخ آن را نيافتيد، مي‌توانيد با خدمات پشتيباني ۲۴ ساعته‌‌ي مهران‌نت (شماره تلفن ۵۲۳۵۰۰۰) تماس بگيريد.

عرضه کننده برتر اینترنتی سال ۸۷

ADSL اینترنت چرسرعت