اینترنت DialUp

اینترنت Dialup

دسترسي به اينترنت از طريق شماره‌گيري و برقراري تماس تلفني، از پرسابقه‌ترين شيوه‌ها براي برقراري ارتباط با شبكه جهاني اينترنت است. در اين روش ساده، كاربران با استفاده از يك شناسه‌ي كاربري (User Name) و كلمه‌ي عبور (Password) و برقراري ارتباط تلفني با كامپيوتري كه در مركز خدمات‌رساني به عنوان منبع ارتباط با شبكه قرار دارد، به اينترنت دسترسي پيدا مي‌كند.

در اين شيوه، خط تلفن مورد استفاده‌ي كاربر تا پايان يافتن تماس و اتصال به اينترنت، مشغول است و امكان استفاده‌ي ديگر از آن وجود ندارد.

دسترسي به اينترنت از طريق شماره‌گيري (Dial Up)، يكي از پركاربردترين و رايج‌ترين شيوه‌هاي دسترسي به اينترنت در كشور ماست كه البته با ورود فناوري‌هاي جديد اندك اندك جاي خود را به روش‌هاي جديدتر و پرسرعت‌تر مي‌دهد.

• سرعت اتصال به شبکه 56Kbps
• نداشتن تأخیر
• قابل استفاده از کلیه پروتکل های اینترنتی خصوصا پروتکل V92
• قابلیت دریافت فایلهای مختلف با سرعت بالا
• قیمت مناسب
• پشتیبانی شبانه روزی در همه روزهای هفته

قيمت‌ها

قيمت كارت‌هاي اينترنت مهران‌نت، به ازاي مدت زمان استفاده‌ي كاربر كه به اينترنت دسترسي خواهد داشت، متفاوت است. آخرين قيمت‌هاي كارت‌هاي اينترنت مهران‌نت را مي‌توان در زير مشاهده کرد.

قابل استفاده در 24 ساعت شبانه روز کارت اینترنت 2 ساعته 500تومان
قابل استفاده در 24 ساعت شبانه روز کارت اینترنت 5 ساعته 1000 تومان
قابل استفاده در 24 ساعت شبانه روز کارت اینترنت 10 ساعته 1800تومان
محدود به استفاده از 12 شب تا 8 صبح کارت اینترنت 10 ساعته شبانه 1000تومان
قابل استفاده در 24 ساعت شبانه روز کارت اینترنت 20 ساعته 3500 تومان

ادامه

اشتراك ساعتي

يكي از شيوه‌هاي استفاده از خدمات دسترسي به اينترنت Dial Up مهران نت، پرداخت هزينه‌ي اشتراك به ازاي هر ساعت استفاده از اين خدمات است. اين سرويس مخصوص كاربراني‌ست كه به صورت متناوب از خدمات اينترنت استفاده مي‌كنند و در عين حال نمي‌خواهند استفاده از خدمات را به مدت زمان مشخصي (براي مثال 1 ماه) محدود كنند. اين كاربران مي‌توانند با پرداخت حق اشتراك ساعتي از خدمات اينترنت مهران‌نت بهره‌مند شوند و تا زماني كه اعتبارشان براي استفاده از اين خدمات به پايان نرسيده است در هر ساعت از شبانه‌روز به اينترنت وصل شوند.براي آشنايي با تعرفه‌ها و شيوه‌ي استفاده از سرويس اشتراك ساعتي، اين جا كليك كنيد.

در همين حال، به شما يادآور مي‌شويم كه براي استفاده‌ي حرفه‌اي و با امكانات اختصاصي‌تر، راهكارهاي ديگري هم براي آن دسته از كاربراني كه استفاده‌ي طولاني از اينترنت دارند، وجود دارد كه خدمات ADSL ، LeasedLine و Wireless مهران نت از آن جمله است.

ادامه

اینترنت DialUp

اینترنت DialUp
شرکت مهران‌نت دارای مجوز عرضه خدمات اینترنت (ISP) به شماره پروانه ۱۲۴-۳۳-۱۱ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در سطح استان گیلان

پشتیبانی 24 ساعته مهران نت

تلفن پشتیبانی

شماره تلفن های شبکه

خطوط آنالوگ 33.6K :

  • 5224040 

اینترنت هوشمند :

  • (120 خط) 9715244